Złocone podziękowania dla rodziców - pamiątka, która pasuje do każdego prezentu!

Złocone podziękowania dla rodziców - pamiątka, która pasuje do każdego prezentu!

Silne emocje w dniu ślubu towarzyszą nie tylko Parze Młodej. Stres, radość i wzruszenie mocno dotykają rodziców, zarówno Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Zadbajcie, by wyjątkowy dzień stał się doskonałą okazją do wyjątkowych wyznań i we właściwym momencie skierujcie do rodziców kilka ciepłych słów, wręczając im pamiątkowe podziękowania złocone. Dla rodziców z pewnością będzie to niezapomniana chwila, dla Was natomiast - okazja, by powiedzieć im, że nigdy nie przestaniecie być ich dziećmi.

Podziękowania dla rodziców

Zwyczaj podziękowań dla rodziców w dniu ślubu cieszy się niesłabnącą popularnością już kolejny sezon. Nie można się dziwić - celebracja tak uroczystego wydarzenia sprzyja sentymentalnym podróżom do czasów dzieciństwa. Jeśli planujecie powiedzieć rodzicom coś ważnego, w ważnym dla Was dniu, koniecznie sprawdźcie jak przygotować podziękowania i czym obdarować rodziców, by z uśmiechem wspominali ten moment. Doskonałym pomysłem będą nie tylko pamiątkowe złocone podziękowania dla rodziców.

Jak podziękować rodzicom podczas wesela?

Sposób, w jaki podziękujecie rodzicom za trud wychowania, zależy przede wszystkim od Was. Część par decyduje się na oficjalne podziękowania jeszcze w kościele, pozostali przygotowują się do tej chwili miesiącami, by zaskoczyć zarówno rodziców, jak i zgromadzonych gości uzyskanym efektem. Zdarza się, że ze względu na skomplikowaną sytuację rodzinną Państwo Młodzi dziękują rodzicom indywidualnie.

Jeśli zdecydujecie się na podziękowania podczas wesela, możecie przygotować prezentację złożoną z rodzinnych zdjęć, z pomocą kamerzysty odpowiednio wcześniej nagrać film, który wyświetlicie w trakcie części oficjalnej, a jeśli potraficie śpiewać lub tańczyć - zadedykować rodzicom wyjątkowy występ. Jeden na najbardziej wzruszających i sentymentalnych momentów wesela potrzebuje odpowiedniej oprawy, dlatego warto pamiętać o wyjątkowym upominku.

Co podarować rodzicom?

Prezent, jakie wręczycie rodzicom podczas oficjalnych podziękowań, nie musi być kosztowny, by był wyjątkowy. Pamiętajcie - chodzi o gest, którym pokażecie, jak bardzo jesteście im wdzięczni. Możecie zdecydować się na wspólny upominek dla każdej z par lub każdego z rodziców obdarować osobnym prezentem. Niezależnie od formy, na jaką się zdecydujecie, wybrany upominek warto uzupełnić pamiątkowym złoconym podziękowaniem dla rodziców. Pełna personalizacja i estetyczne wykonanie sprawią, że zajmie ono najważniejsze miejsce pośród dekoracji salonu!

Doskonałym wykończeniem prezentu będą kwiaty i alkohol - warto sięgnąć po wino zapakowane w drewnianą skrzynkę z grawerem. Pamiątkowe opakowanie może stać się stylowym elementem wnętrza!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl