Skrzynka na wino z grawerem jako prezent

Skrzynka na wino z grawerem jako prezent

Personalizowana, drewniana skrzynka na wino z grawerem stanowi przedmiot, który każdy przyjmie z wielką radością. Uniwersalny upominek, jakim jest butelka dobrego wina, zyskuje niebanalną, piękną oprawę. Może stanowić formę podziękowania za udział w przyjęciu ślubnym lub być prezentem z okazji okrągłej rocznicy kogoś bliskiego.

Prostota i elegancja

Butelka wina lub innego alkoholu to częsty pomysł na prezent, nie tylko dla mężczyzny. Ponieważ upominek wymaga odpowiedniej oprawy, warto wybrać coś efektownego. Drewniana skrzynka na wino z grawerem nie tylko ułatwi transport, ale przede wszystkim zrobi odpowiednie wrażenie. Do jej wykonania stosuje się miękkie drewno, jak sosna, na którym pięknie kontrastuje wygrawerowany napis. Jego treść dobiera się pod kątem okoliczności, do jakich prezent jest szykowany. Skrzynki najczęściej wykonuje się w wersji pojedynczej, choć dostępne są także większe, na przykład na trzy butelki.

Skrzynka na wino z grawerem na specjalną okazję

Pudełko na wino można potraktować nie tylko jako prezent, ale także okazję do żartu. Wystarczy wpisać zabawną dedykację, dla solenizanta lub świętującej pary, aby zapewnić dobry humor uczestnikom uroczystości. W sklepie Deco Cards można wybrać odpowiedni wzór ozdoby, jak również podać tekst, jaki zostanie wygrawerowany. Jego treść jest dowolna, choć ilość znaków, jak i sam wzór muszą się zmieścić na wybranej powierzchni. Zlecając takie zamówienie najlepiej nie robić tego na ostatni moment. Zamawiający otrzymuje bowiem projekt do akceptacji, zanim przystąpi się do realizacji konkretnego zlecenia. Należy więc uwzględnić wstępną wymianę korespondencji w celu uściślenia wszystkich detali.

Najpopularniejsze grawery

Technika grawerowania w drewnie daje wyjątkowe efekty. Tworzenie napisu nie trwa długo, wykonuje się go laserem, choć miłośnicy rzemiosła w dawnym stylu posługują się specjalnymi narzędziami do rytowania. Cały proces produkcji nie generuje żadnych szkodliwych odpadów, jest też całkowicie bezpieczny dla grawerującego oraz środowiska naturalnego. Jakie grawery wykonuje się najczęściej? Najpopularniejsze motywy to życzenia urodzinowe, imieninowe, rocznicowe oraz podziękowania, na przykład za wieloletnią współpracę pracownika. Modne staje się także grawerowanie podziękowań dla rodziców z okazji ślubu.

Wino, ukryte w eleganckim pudełku jest dodatkowo zabezpieczone przed uszkodzeniem. Butelka spoczywa na drewnianych wiórkach, które amortyzują ewentualny ruch podczas przenoszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl