Przemyślany pomysł na podziękowania dla rodziców? Sprawdź nasze propozycje!

Dzień Waszego ślubu jest ważny także dla rodziców - Twoich i Twojej drugiej połówki. Chociaż przygotowania do uroczystości nierzadko trwają latami, warto znaleźć czas na zaplanowanie dodatkowych atrakcji. Sprawdź, jaki pomysł na podziękowania dla rodziców wzruszy ich do łez i już dzisiaj, razem ze swoją drugą połówką zaplanujcie drobny upominek - najlepiej taki, który wyrazi więcej, niż będziecie w stanie powiedzieć!

Podziękowania dla rodziców - niepotrzebny trend czy ważny moment?

Świadomie rezygnujesz z modnych atrakcji, towarzyszących kolejnym weselom, marząc o skromnym przyjęciu? Zanim ostatecznie rozmyślisz się z momentu podziękowań dla rodziców, koniecznie sprawdź, dlaczego warto to zrobić - wbrew pozorom ta chwila to coś więcej, niż kolejny, ślubny trend. Mamy cztery argumenty, dla których zdecydowanie warto znaleźć odpowiedni pomysł na podziękowania dla rodziców w trakcie wesela.

1. Podziękowania dla rodziców w trakcie wesela czynią uroczystość jeszcze bardziej rodzinną;

2. Decydując się na takie rozwiązanie, dajesz sobie i swojej drugiej połowie niepowtarzalną szansę na powiedzenie wszystkiego, czego nie masz odwagi albo okazji powiedzieć na co dzień. Szybko przekonasz się, jak bardzo było Ci to potrzebne!

3. Podziękowania dla rodziców w trakcie wesela to doskonały sposób na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Jako mąż lub jako żona rozpoczynasz nową drogę - warto rozpocząć ją, pamiętając o bliskich;

4. Pamiętaj, że rodzice naprawdę przeżywają ten ważny dzień. Dziękując im w trakcie uroczystości, sprawiasz, że czują się wyjątkowo.

Jak podziękować rodzicom w trakcie wesela?

Pomysłów na podziękowania dla rodziców w trakcie przyjęcia weselnego jest naprawdę dużo, jednak bez względu na to, jaką formę, wraz ze swoim partnerem wybierzesz, warto pamiętać o drobnym upominku.

Tradycyjne kosze pełne kwiatów i słodyczy, to już przeszłość. Doskonałym pomysłem może być osobisty prezent, który będzie przypominał o ważnym momencie przez kolejne lata. Warto dołączyć do niego eleganckie wino. Butelka, dodatkowo zamknięta w grawerowanej, drewnianej skrzyni będzie doskonałym rozwiązaniem! Alkohol nie tylko będzie wyglądał niezwykle estetycznie, ale przede wszystkim - pozwoli Ci przekazać wszystko, co ze stresu nie zostało powiedziane.

Rodzice zdecydowanie należą do abstynentów? Nie musisz się martwić! Zastąp wino obrazem canvas. Specjalnie wykonane zdjęcie będzie doskonałą pamiątką, co więcej - ono także może powiedzieć wszystko, o czym zdarza się zapomnieć! W jaki sposób? Wystarczy, że na zdjęciu będziecie trzymać własnoręcznie przygotowany plakat, wypełniony ciepłymi słowami dla rodziców!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl