Śpiewnik weselny

Śpiewnik weselny

Muzyka, tańce, śpiew – tak w skrócie można scharakteryzować typowe polskie wesele. To dość specyficzna, rządząca się swoimi prawami impreza, na której nawet zagorzali fani rocka potrafią zdzierać sobie gardła na największych disco-polowych szlagierach. Jeśli chcesz, aby również Twoi goście mogli uczestniczyć w zabawie – zadbaj o wyjątkowe śpiewniki, w których znajdziesz największe przeboje, takie jak “Sokoły”, “Rudy się żeni” czy “Żono moja”.

Dlaczego warto zakupić dla gości śpiewnik weselny?

Choć tak popularne – weselne piosenki nie wszystkim są do końca znane. W większości stanowią je – tak jak wspominaliśmy – szlagiery disco-polo, mające prostą melodię, łatwo wpadające w ucho oraz niewymagające wielkich umiejętności wokalnych czy tanecznych. Bawią się przy nich młodsi, starsi, kobiety, mężczyźni i nikomu nie jest wstyd. Aby ułatwić gościom wspólne świętowanie, warto oszczędzić im sytuacji, w której będą bezgłośnie poruszać ustami. Dostępny w naszej ofercie śpiewnik weselny na pewno ułatwi im udział w wielu zabawach.

Elegancki śpiewnik weselny to także świetna pamiątka

W zależności od wystroju sali, tematyki wesela albo własnych preferencji możesz zamówić śpiewnik weselny, stanowiący doskonałe uzupełnienie tej wyjątkowej uroczystości. Możemy ozdobić go Waszymi imionami, nutami, motywami roślinnymi lub innymi, które przyjdą Wam do głowy. Sztywna oprawa przetrwa wiele godzin, a później może stać się piękną pamiątką dla Waszych gości, jeszcze długo wspominających tę noc.

Personalizowany dodatek i pomoc dla każdego gościa

W oferowanym śpiewniku znajdziesz niemal 30 znanych i lubianych utworów, które powinien poznać każdy weselny gość. Co więcej – jeśli masz inne ulubione, wyjątkowe dla Ciebie piosenki – możemy dodać je do zestawienia. Dzięki temu uzyskasz spersonalizowany gadżet, stanowiący nieodzowną pomoc podczas całonocnych zabaw. Śpiewnik można wykorzystać do organizowania konkursów, gdzie goście będą prezentować umiejętności wokalne.

Zadbaj o estetykę dodatków i wybierz pięknie wykonany weselny śpiewnik od DecoCards

Możesz rozłożyć na stołach weselnych zwykłe kartki lub zafundować gościom wyświetlanie tekstów na ekranie za pomocą rzutnika. Jednak o wiele bardziej elegancką i przyjemną formą będzie podarowanie im weselnych śpiewników wykonanych specjalnie na Waszą uroczystość. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem wyjątkowego zestawienia utworów, przy których minie Wam cała noc – skontaktuj się z nami. Razem stworzymy coś pięknego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl