Zaproszenia komunijne

Dzień I Komunii Świętej to ważne wydarzenie religijne dla całej rodziny. Szczególnie dzieci i ich rodzice są przejęci przygotowaniami do uroczystości – uczęszczają na spotkania w kościele, wybierają świecę, książeczkę czy medalik, szykują odświętne stroje, zamawiają salę lub przygotowują menu na poczęstunek w domowym zaciszu. Nieodłączną częścią całego procesu jest także wysyłanie zaproszeń. Warto zadbać o to, aby były to wyjątkowe, eleganckie karnety. Właśnie o takich chcemy dziś napisać.

Personalizowane zaproszenia komunijne – czyli elegancja bez wpadki

W natłoku przygotowań bardzo łatwo o pośpiech. A ten zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem dokładności i uwagi. Na wypisywanie zaproszeń komunijnych warto poświecić chwilę pozbawioną towarzystwa osób trzecich. Jeśli dziecko umie już samo pisać – może spróbować wypełnić je we własnym zakresie – na pewno będzie to niezapomniana pamiątka dla gości. Mało który maluch jednak będzie w stanie wypisać odręcznie ponad 10 karnetów. Jeśli chodzi o rodziców – nie zawsze mają na to czas lub ich charakter pisma nie pozwala im na ładne wypełnienie zaproszeń. W tym wypadku zdecydowanie warto skorzystać z usługi firm oferujących personalizowane kartki komunijne.

Piękne zaproszenia na komunię

Jakie powinny być zaproszenia na tak ważną uroczystość? W sklepach istnieje wiele wzorów karnetów, które co prawda – co roku są inne – jednak wciąż powielają ten sam schemat: kielich, hostia, kłosy zbóż, gołąb lub baranek, dziecko. Dominują biele, złoto, błękit – kolory nieodłącznie kojarzące się z wiosną, czystością, niewinnością. Jeżeli jednak przepych takich kartek nie robi na Tobie najlepszego wrażenia albo komunia odbywa się w innym niż majowy terminie – postaw na bardziej stonowane wzory. W ofercie sklepu deocards.pl znajdziesz delikatne, ażurowe, personalizowane zaproszenia komunijne. To małe dzieła sztuki kunsztownie zaprojektowane i wycięte laserowo na najlepszym sprzęcie.

Kartki komunijne na miarę Twoich oczekiwań

Nie tylko zaproszenia są nieodłącznym elementem komunii. Wszak goście, oprócz prezentów, wręczają dziecku także kartki z życzeniami. Nierzadko karnet stanowi opakowanie dla prezentu w postaci gotówki. Poprzez jego elegancją wyrażamy nasz szacunek dla młodego człowieka oraz radość z tego wielkiego dnia. Jeżeli szukasz wyjątkowej kartki komunijnej – sprawdź naszą ofertę. Polecamy bogaty wybór wzorów, jak również kolorów – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jeżeli zależy Ci na wyjątkowych zaproszeniach komunijnych, które wyróżnią się na tle kartek, jakie możesz znaleźć w sklepach, potrzebujesz personalizowanych karnetów, albo zupełnie nie wiesz, co wybrać – zapraszamy do kontaktu z DecoCards. Chętnie doradzimy Ci w wyborze lub zaproponujemy indywidualne, niepowtarzalne rozwiązanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl