Eleganckie kartki bożonarodzeniowe

Eleganckie kartki bożonarodzeniowe

Choć Boże Narodzenie to święta typowo rodzinne, to w tym okresie także firmy chcą zbliżyć się do swoich pracowników. Spotkania wigilijne, przystrajanie biura, kolędy w tle czy też godziny pracy, pozwalające przygotować wieczerzę w domu to nie jedyne dobre zwyczaje praktykowane przez szefów. Tradycją już stało się wręczanie lub wysyłanie bożonarodzeniowych kartek do pracowników, kontrahentów i klientów. Coraz więcej przedsiębiorstw stawia również na ich personalizację.

Świąteczne kartki bożonarodzeniowe inne niż wszystkie

Nic dziwnego, że firmy prześcigają się w pomysłach na przekazanie życzeń swoim klientom – w końcu takich kartek nie raz otrzymują oni co najmniej kilkanaście. Aby eleganckie karnety nie zginęły w gąszczu innych kopert, warto postawić na pomoc specjalistów od ich projektowania. Wbrew pozorom – to nie takie proste stworzyć interesujący wzór, który wpadnie w oko adresatowi. Trzeba wybrać motyw, odpowiedni papier i zaprojektować wszystko tak, by stanowiło spójną koncepcję w ramach bożonarodzeniowego bileciku.

Kartki firmowe z logo – daj się zauważyć i zapamiętać Twoim kontrahentom w świątecznym czasie

Najprostszym sposobem na to, aby wysłana przez nas bożonarodzeniowa kartka świąteczna nie trafiła do kosza na śmieci, jest wybór eleganckiego karnetu, dzięki któremu nawet najbardziej wymagający klienci poczują się wyjątkowo docenieni. Warto zadbać o personalizację – przy wpisywaniu łatwych do znalezienia w wyszukiwarce życzeń w formie tandetnego wierszyka nietrudno o pomyłkę np. w imieniu i nazwisku adresata czy innych danych firmy. Dobrze więc poświęcić na to nieco czasu. Dodatkiem niech będzie dyskretne, ale jednak widoczne logo naszej firmy, aby odbiorca już na pierwszy rzut oka wiedział, z kim ma do czynienia.

Jaki wzór kartki bożonarodzeniowej będzie najlepszy dla moich klientów lub pracowników?

Z takim pytaniem z pewnością mierzy się niejeden właściciel firmy. Cóż – wiele zależy od tego, jakie relacje łączą nas z wymienionymi osobami. Wieloletni kontrahenci, z którymi często się spotykamy lub mamy przyjazne stosunki czy współpracownicy z pewnością docenią kartki z zabawnym reniferem zadziornie patrzącym w naszą stronę. Co innego w przypadku nowych klientów lub takich, którzy są dla nas szczególnie ważni – tutaj doradzamy postawić na elegancką klasykę i wybrać kartkę bożonarodzeniową z ażurową bombką, śnieżynką czy zimowym krajobrazem.

Gdzie znajdę naprawdę fajne kartki świąteczne w dobrej cenie z możliwością personalizacji?

Na rynku funkcjonuje wiele firm, zajmujących się produkcją kartek świątecznych. Jeśli jednak zależy nam na naprawdę dobrej jakości karnetach – warto wybrać produkty pracowni, które dysponują odpowiednim doświadczeniem oraz zapleczem technicznym do ich wytwarzania. Na stronie decocards.pl znajdziesz laserowo drukowane lub wycinane kartki świąteczne dla firm wykonane z wyselekcjonowanych papierów. To właśnie sprawia, że są one tak wyjątkowe – zapadają w pamięć, pozostawiając miłe uczucie ciepła w sercu adresata

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl