Oryginalne i nietypowe zaproszenia ślubne

Oryginalne i nietypowe zaproszenia ślubne

Ślub i przyjęcie weselne stanowią jedne z ważniejszych wydarzeń w życiu. Nic więc dziwnego, że narzeczeni starają się do nich odpowiednio przygotować. Jedni stawiają na nietypowe zaproszenia ślubne, inni na ubiory w konkretnym kolorze. Ze względu na różne upodobania gości, ten pierwszy pomysł wydaje się bardziej trafiony.

Tradycyjnie lub nowocześnie

Zaproszenie ślubne to niewielki kartonik, w którym narzeczeni informują gości o ślubie i weselu. Podają datę uroczystości, jej miejsce, czasem wytyczne, dotyczące dojazdu. Większość otrzymuje zaproszenie na ślub i przyjęcie weselne, niektórzy tylko na samą ceremonię, jeśli impreza jest bardziej kameralna. Bez względu na to, jaką opcję wybrano, musi być ona zaznaczona w zaproszeniu. Dekoracyjny kartonik czasem jest potrzebny przy wejściu na salę weselną. Najczęściej jednak nietypowe zaproszenia ślubne zachowuje się po prostu na pamiątkę po wyjątkowej uroczystości. Jak powinno wyglądać zaproszenie? Jakie kolory wybrać? Czy warto się pokusić o zabawne dodatki?

Nietypowe zaproszenia ślubne na wyjątkowe przyjęcie

Pod hasłem nietypowe lub nowoczesne zaproszenie kryje się wiele elementów. Wystarczy zerknąć na ofertę Deco Cards aby sprawdzić, jakie panują trendy w tej dziedzinie. Zaproszenia złocone zachwycą miłośników przepychu i elegancji, przezroczyste spodobają się tym, którzy doceniają niekonwencjonalne pomysły. Do wyboru są także klasyczne kartki z rysunkiem, wersje drukowane oraz wycinane laserowo. Ta ostatnia kategoria przedstawia się wyjątkowo efektownie, ponieważ dekoracja przypomina ażurowy haft. Zaproszenia nie muszą mieć formatu otwieranej kartki pocztowej. Modne są bileciki w kształcie kwadratu, wiązane na kokardkę lub wsuwane do ozdobnej koperty.

Wizytówka pary młodej

Nietypowe zaproszenia ślubne raczej nie są projektami awangardowymi. Zachwycają ciekawym pomysłem i precyzyjnym wykonaniem. To jeden z tych elementów, który wybierają oboje narzeczeni, więc ostateczna wersja jest niejako wizytówką ich indywidualnych upodobań. Warto wybrać wzór lub motyw, który nieco pokazuje charakter i zainteresowania narzeczonych. Niektórzy oddają sprawy w ręce fachowców, prosząc o wydruk tekstu zaproszenia, inni wolą pozostawić na tym wyjątkowym karneciku ślad swojej dłoni. Intencją wręczanych zaproszeń jest zachęta do przyjścia na uroczystość oraz lekkie wzbudzenie ciekawości, w jakiej formie odbędzie się całe wydarzenie.

Przyjęcie weselne wymaga dużego zaangażowania ze strony młodej pary. Każdy element, jaki się z nim wiąże, warto starannie przemyśleć. Dzięki temu w dniu ślubu wystarczy się już tylko cieszyć pięknymi chwilami w gronie bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl